Euphoria Day Spa Euphoria Day Spa Euphoria Day Spa Euphoria Day Spa Euphoria Day Spa Euphoria Day Spa Euphoria Day Spa Euphoria Day Spa Euphoria Day Spa

RevitalLash


Revitalash advanced


RevitaLash®Advanced światowy lider w stymulacji wzrostu rzęs i brwi.

Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.

Nowa formuła odżywki RevitaLash®Advanced została wprowadzona w czerwcu 2011 roku. Zaletą nowej formuły jest szybkość działania - efekt widać już po 3 tygodniach zastosowania. Potwierdzają to badania kliniczne, które przeprowadziło pięć niezaleznych instytutów badawczych w USA i Kanadzie. Odżywka jest gęstsza, co daje możliwość łatwiejszego i bezpieczniejszego aplikowania u nasady rzęs, jednocześnie chroniąc powierzchnię oka.

Zalety:

  • pozytywne wyniki testów dermatologicznych i oftalmologicznych
  • nie wywołuje alergii
  • nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki
  • chroni powierzchnię oka
  • efekt widoczny już po 3 tygodniu stosowania

Jak stosujemy odżywkę?


Najpierw należy oczyścić i osuszyć skóre. Następnie nanosimy produkt aplikatorem - podobny ruch do rysowania kreski eyelinerem - na dolnej i górnej powiece. Możemy również nanieść odżywkę na brwi. Należy chwilę poczekać, aż odżywka wchłonie nie dotykając (pocierając) przy tym oczu. W razie kontaktu odżywki z okiem należy obficie przemyć je wodą. RevitaLash używamy raz na dobę, na noc, tuż u nasady rzęs. Wówczas aktywne skłądniki wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych, dzięki czemu stymulują wzrost rzęs i brwi.

Po około 2-3 miesiącach - w zależności od uzyskanego efektu możemy przejść w fazę podtrzymania efektu wydłużonych rzęs. Wówczas zaleca się stosowanie odżywki dwa lub trzy razy w tygodniu. Działanie jest potrzebne, ponieważ rzęsy rosną i średnio wymieniają się , co trzy miesiące, w związku z tym należy podtrzymać efekt kuracji.

          

Czy są przeciwwskazania do zrobienia henny rzęs podczas kuracji odżywką?

Nie ma żadnych przeciwskazań. Jednak po zastosowaniu odżywki nie będzie konieczności robienia henny rzęs, ponieważ produkt daje efekt gęstych, ciemniejszych, dłuższych i grubszych rzęs.

Czy są przeciwwskazania do stosowania codzieznnego makijażu?

Nie. Kuracja odbywa się w nocy, w związku z tym w niczym nie przeszkadza codziennej pielęgnacji okolic oka.

Czy są przeciwwskazania do stosowania odżywki w sytuacji kiedy mam przedłużone rzęsy?

Nie. Można stosować odżywkę w czasie noszenia przedłużonych rzęs. Odżywka RevitaLash nie rozpuszcza kleju.

Czy są przeciwwskazania do stosowania odżywki podczas posiadania makijażu permanentnego?

Nie. Odżywkę można stosować na makijaż permanentny. Jednak po wykonaniu makijażu należy przeczekać dwa tygodnie do rozpoczęcia kuracji z odżywką. Musimy odczekać, aż skóra się zagoi.

"W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziła poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni stosowania RevitaLash®Advanced."

źródło: www.revitalash.com.pl

  • Naturalne rzęsy przed kuracją RevitaLash .


  • Naturalne rzęsy po 11 tygodniach kuracji RevitaLash.


  • Naturalne rzęsy po 11 tygodniach kuracji RevitaLash i pomalowane tuszem Volumizing Mascara od RevitaLash.


Aktualności:

MicroZone® - 20 minut precyzyjnej skuteczności

2014-04-09 MicroZone® - 20 minut precyzyjnej skuteczności Skoncentruj swoje wysiłki pielęgnacyjne wraz z marką serwisową microZone® Eksperci dermalogica®, dokonają analizy skóry, zaprojektują strefow... czytaj więcej

TOTAL SLIM

2014-04-09 TOTAL SLIM to rewelacyjny program wyszczuplająco-ujędrniający skomponowany do Twoich potrzeb. W skład programu wchodzi Endomasaż, bandaże Arosha oraz Focus RF+. W trzech różnych wariantach cen... czytaj więcej

NOWOŚĆ! VINYLUX

2014-04-09 NOWOŚĆ! VINYLUX to przełom w stylizacji paznokci Lakiery te zwiększając swoją przyczepność pod wpływem naturalnego światła utrzymują się na płytce paznokciowej ponad tydzień bez użyc... czytaj więcej

Nowość: